Nové místo, noví organizátoři, nové všechno. To byl letošní Reprezentační ples Lékařské fakulty Ostravské univerzity, který se konal 15. března 2019.

Tančilo se v krásných industriálních prostorech Gongu, Dolních Vítkovic, které plesu dodali charakteristickou a pro Ostravu typickou atmosféru. Díky své členitosti a akusticky oddělených prostorů se dalo těšit rozšířenou hudební nabídku večera a dostatek tanečního prostoru.

Jako IFMSA CZ Ostrava jsme dostali poprvé šanci pořádat Reprezentační ples LF a naším cílem bylo osvěžit tuto událost tak, abychom pro návštěvníky zorganizovali nezapomenutelný zážitek.

Jelikož jsme „modrou fakultou“ Ostravské univerzity, zvolili jsme letošní téma právě v této barvě! Mnozí přišli oblečeni v této barvě a ukázali, že nám modrá proudí v žilách!

Těšit se mohli na profesionální hudební doprovod v podobě kapely Dolbend, která se postarala o zábavu v hlavním sále.

Úplnou novinkou bylo zařazení cimbálové muziky Friška z Kyjova, která v malém sále rozproudila zábavu ve stylu moravské tancovačky.

Dále byla připravena velká i malá tombola. Samozřejmě nechyběl bohatý doprovodný program.

Hlavní myšlenkou IFMSA CZ Ostrava je pomáhat ostatním a jinak tomu nebylo ani během reprezentačního plesu. Využili jsme k tomu kontaktů a možností našeho úspěšného projektu Čokoládové srdce, který pro ples připravil speciální edici dobročinné čokolády.

Více informací na facebookové události: Reprezentační ples Lékařské fakulty Ostravské univerzity

Fotografie z FOTOKOUTKU!

Více fotografií z PLESU!