Nové místo, noví organizátoři, nové všechno. To je letošní Reprezentační ples Lékařské fakulty Ostravské univerzity, který se bude konat 15. března 2019.

Přijďte si zatančit do krásných industriálních prostor Gongu, Dolních Vítkovic, které plesu dodají charakteristickou a pro Ostravu typickou atmosféru. Díky své členitosti a akusticky oddělených prostorů se můžete těšit na rozšířenou hudební nabídku večera a dostatek tanečního prostoru.

Jako IFMSA CZ Ostrava dostáváme poprvé šanci pořádat Reprezentační ples LF a naším cílem bude osvěžit tuto událost tak, abychom pro návštěvníky zorganizovali nezapomenutelný zážitek.

Jelikož jsme „modrou fakultou“ Ostravské univerzity, zvolili jsme letošní téma právě v této barvě! Přijďte oblečeni v této barvě a ukažte, že vám modrá proudí v žilách!

(Dresscode je jen doporučený)

Těšit se můžete na profesionální hudební doprovod v podobě kapely Dolbend, která se postará o zábavu v hlavním sále.

Úplnou novinkou je zařazení cimbálové muziky Friška z Kyjova, která v malém sále rozproudí zábavu ve stylu moravské tancovačky.

Dále pro Vás připravujeme velkou i malou tombolu. Samozřejmě nebude chybět bohatý doprovodný program.

Hlavní myšlenkou IFMSA CZ Ostrava je pomáhat ostatním a jinak tomu nebude ani během reprezentačního plesu. Využijeme k tomu kontaktů a možností našeho úspěšného projektu Čokoládové srdce, který pro ples připravuje speciální edici dobročinné čokolády.

Více informací na facebookové události: Reprezentační ples Lékařské fakulty Ostravské univerzity